Korduvad küsimused

Miks ma ei saa oma sõidukile alghinda määrata?

Võib juhtuda, et liiga kõrge alghinna korral ei laeku ühtegi pakkumist, seetõttu ei ole Autolammutuste Liidu oksjonitel alghinda, et saaksite kindlasti teada, mis on kõrgeim hind, mida lammutused on valmis Teile sõiduki eest maksma.

Kes saavad oma sõiduki oksjonile lisada?

Oksjoni lisamiseks tuleb ennast kasutajaks registreerida. (Vaata avalehelt lingi alt „Alusta kohe“.) See võimaldab sul jälgida oksjoni kulgu ja lõppenud oksjonite ajalugu.

Kes saavad oksjonil pakkumise teha?

Pakkumisi saavad teha ainult Eesti Autolammutuste Liidu liikmed, kelle igapäevaseks tegevuseks on romusõidukite kokkuost ja varuosade müük. Kõik meie liikmed on litsentseeritud jäätmekäitlejad, kes Transpordiametiga koostöös kustutavad Teie sõiduki liiklusregistrist.

Kuidas saab oksjonile oma sõidukit lisada?

Sõidukit saab oksjonile lisada, kui oled sisse loginud ning valides avalehelt lingi alt „LISA OKSJON“

Kui palju maksab oma sõiduki oksjonile lisamine?

Sõiduki oksjonile lisamine on tasuta ning ka müügi korral ei lisandu teenustasusid.

Kui minu lisatud sõiduki oksjon oli edukas, siis mis saab edasi?

Oksjoni lõppedes, saad valida kolme parima pakkuja seast võitja. See annab sinule võimaluse valida endale lähim autolammutus, kellega tehingusse minna, kui sinu sooviks on säästa aega. Seejärel saad võitjaga ühendust võtta ja kokku leppida detailid tehingu tegemiseks.

Miks ma portaali külastajana ei näe oksjoni hinda ja detailsemat infot?

Sõiduki detailse info nägemine ja pakkumiste tegemine on lubatud vaid liidu liikmetel.

Kas oksjonil on pikenev lõpp?

Pikeneva lõpuga oksjon lõppeb enampakkumise teates ja oksjonikeskkonnas märgitud tähtpäeval ja kellaajal juhul, kui pikenevaks lõpuks määratud perioodi jooksul enne teates ja oksjonikeskkonnas märgitud kellaaja saabumist ei ole esitatud ühtegi uut pakkumist.

Pikeneva lõpu perioodiks on 2 minutit.